KONST / Litografier / Färglitografi 12994441
nr 1299 4441
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 72/250, daterad 1981, Komposition, 48x67 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 januari 2020
kl 20:37:54
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe